Kontakt
Milada Sabolová -M`lady
  Hronské Kľačany 426
  935 29   Hronské Kľačany
  tel.: +421 911 785 753
 
  Slovakia

QR code
5/5
 Newsletter
QR code
  • Pridané: 01.04.2019   |   233 čítaní / zobrazení
ja
JA

Vitajte.... 
Moja osobná prax na podklade štúdia odevného odboru v tejto oblasti sa pohybuje okolo 25 rokov, bohaté skúsenosti, projekty a spolupráce mi roky rozširovali osobné možnosti,technologické postupy a celkovo  som sa zdokonaľovala vo svete módy.
Po naozaj dlhej dobe, zvažovania , premýšĺania a odhodlania sa mi podarilo vytvoriť web a eshop.  Vo virtuálnom obchodíku nájdete ručne vyrabané kúsky do šatníka  momentálne žien a detí. V tvorbe sa zameriavam na nositeĺnú, pohodlnú módu využiteľnú na rôzne príležitosti.
Nielen do práce ale aj na malé a veľké  oslavy v živote . Z materiálov sa snažím využívať prírodnejšie , kvalitnejšie metráže od rôznych dodávateľov. V ponuke nájdete nielen  zmesi prírodnych a umelých vlákien ,,,ale aj pravé hodváby, kásne krajky a  časom verím, ponuku rozšírim o dalšie možnosti módneho sveta.
V kategoriách sa  pohodlne prehľadne preklikáte k podkategóriam a vyberiete si podĺa vlastnej postavy vhodný typ a model . 
V článkoch sa budem venovať rôznym pomôckám ako si vybrať,zladiť a poradiť s množstvom strihov , farieb a  doladiť sa  k spokojnosti.

    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár