5/5
Košík:je prázdny
cena:0.00 €
 Newsletter
QR code
Všeobecné poradenstvo na rôzne príležitosti

Služba je vhodná pre všetky ženy , ktoré hľadajú pomoc s výberom vhodného typu, strihu, a vzoru odevu na danú postavu. Každá sme iná a tým sme rovnako výnimočné .Klasicky konfekčná postava je ideálna na katalógové slečny. Mnohé dostali do vienka množstvo odchýlok od tradičnej postavy. Vyššie, nižšie , plnšie aj chudšie majú rovnako otázku,,,čo si mám vybrať a vyzerať skvelo. Spoločne sa pozrieme na túto miestami náročnu otázku. 

Trvanie 30minút- táto pol hodinka online konverzácie bude spojená s vysvetlením vypracovaných podkladov , ktoré po skončení odošlem na mail ako príručku na konkrétnu osobu . je to pomôcka do budúcna ako sa vedieť postupne zorientovať bez nejakého zaváhania.

Vhodnosť farieb, strihov, vysvetlenie vhodnosti typov oblečenia a malé optické vylepšenia ,ktoré postavu harmonizujú, doplnky, 

Trvanie 60 minút- obsahuje všetko  čo pol hodinka  ale doplnkový čas môžeme  konzultovať priamo na kúsky z Vášho šatníka s ,ktorými si neviete rady.

V oboch prípadoch je nutné po potvrdení objednávky zaslať foto postavy z viacerých strán v priliehavom oblečení. Viac info Vám zašlem do mailu, dohodneme sa na termíne, kedy sa vieme nerušene spojiť a online kontultovať všetky otázky ,ktoré máte na mňa v oblasti odievania.

 Komentáre
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár