Ateliér M'lady
 Kategórie
 Kontakt
Milada Sabolová -M`lady
  Hronské Kľačany 426
  935 29   Hronské Kľačany
  tel.: +421 911 785 753
 
  Slovakia

QR code
 Dopravu zabezpečuje
GLSpacketa
Košík:je prázdny
cena:0.00 €
 Newsletter
 Sociálne počítadlá
 Udalosti
 Facebook live stream

Fashion show

...a je to tu...

....návrat do pracovného režimu, skoro ročný oddych a upratovanie, čo človek vlastne chce, sa končí...

Dlho som premýšľala, či ma táto práca ešte napĺňa, baví  a chcem v tom pokračovať. Za posledné roky sa svet zmenil  a ak máte pocit, že nie ste vlastne v práci spokojný, potrebujete oddych, odstup, prestať robiť a zistiť , či vám to ešte  chýba,,,

odpoveď chýba? áno chýba, neviem žiť bez tvorenia, hladkania látok, piplania sa s korálkami  a hľadania dokonalého vypracovania,,,,

Návrat do pracovnej sféry otvorí veľká fashion show, plánovaná v máji, je to veľké upratovanie v zásobach, ktoré rokmi pribudli. Cieľom je ukázať originálne kúsky za dostupné ceny. 

Miestom je krásny staručký kultúrny dom, ktorý si pamätá a dýcha umením, divadlom, akciami. 

Na prehliadke sa predstaví celkovo 8 kolekcíí.

Hneď prvá  bude výberom, "to naj" za 10 rokov fotení výstavných kolekcií. 

Zvyšné kolekcie ponúknu  odevy od jari do zimy, teda kolekcie jar /leto, jeseň /zima, vyslovene  čisto letná, pestrá ,vzorovaná kolekcia, špeciálna bude čierno /biela ponuka , biznis ponuka modelov. Na záver predstavím spoločenské a svadobné modely ako vrchol celého večera.

Je to poňaté ako show, medzi jednotlivými kolekciami vystúpia šikovné modelky......

 Celá show je nastavená na bežnú ženu, nemusí mať dokonalé miery, ani výšku ako modelky z tituliek časopisov a predsa sa môže tešiť z pekného oblečenia ,ktoré v jej skrini bude úlovkom z prehliadky.  

Teším sa na každú, ktorá si nájde čas, príde sa zabaviť, pozrieť ideálne aj doplniť svoj šatník kúskami,ktoré predvedieme.